Belgische Skippers scoren op EK!

Laatst bijgewerkt: 28 juli 2017

2x Goud, 2x Zilver, 1x Brons op Europees Kampioenschap Teams in Portugal!!!
Overall Open teams kleuren het podium...

Wedstrijdprogramma:

Tijdsverschil Portugal (UCT +1)

  Voormiddag   Namiddag
 woensdag 26/7  9u00 (UTC +1): EOT teams (15+)  13u00 (UTC +1): EYT teams (beloften)
 donderdag 27/7  9u00 (UTC +1):EC teams mixed en mannen (15+)  13u00 (UTC +1): EC teams Vrouwen (15+)
 vrijdag 28/7  9u00 (UTC +1): EYT masters (beloften)  13u00 (UTC +1): EC masters (15+)
 zaterdag 29/7  9u-12u: Kamp  13u-18u: Excursie
 zondag 30/7  9u-12u: Kamp  13u-18u: Sightseeing
 Maandag 31/7 Vertrek  

 
De Europese teamkampioenen zijn gekend!!!
EC teams:

Overall Open Categorie (9 deelnemende teams)
1. Belgium 8 (Naomi Van Avermaet, Domien De Beul, Pieter-Jan De Backer, Yoni Geens, Jelle Van Heesbeke): XL Rope & Dance Zele
2. Belgium 7 (Floor Degraeve, Rogier De Boever, Jodi Devolder, Tim Van de Walle): RSC The Handles Deinze
3. Belgium 6 (Jilka Lauweryns, Lode D'Hollander, Shana De Jaegher, Kasper De Bruyn, Jens Ockerman): Recrean Skippers Oudenaarde
5. Belgium 9 (Klaas van Mechelen, Laura Van Raemdonck, Charlotte Maegh, Yara Meersschaert): RSC Rivierenhof vzw
6. Belgium 10 (Ina Redant, Alec Meysami Fard, Wietske Kesteleyn, Jelle Christiaens): XL Rope & Dance Zele

Openteams EK 17

Overall Vrouwen Categorie (18 deelnemede teams)
1. Belgium 2 (Joyce De Temmerman, Laurena Van Leeuwen, Janne Dewaele, Jana en Jolien Janssens): Recrean Skippers vzw
2. Sweden 2
3. Denmark 1
4. Belgium 1 (Elise Audiens, Margot Schuurmans, Floortje Putteman, Paulien Derden, Emilie Van Heck): Rom Skippers Mechelen
5. Belgium 3 (Sarah Boon, Emma Baeten, Justien Ghesquiere, Goele Vranckx, Lisa Vanbeckbergen): Skippies Bierbeek
10. Belgium 5 (Liese Bouvijn, Fien Cocquyt, Velika De Jaeger, Ana Decoster, Joyce Devolder): RSC The Handles Deinze
11. Belgium 4 (Fiona De Jaegher, Feline De Preester, Jana Bracke, Nele Martens, Sarah Degroote): Recrean Skippers Oudenaarde

Vrouwenteams EK 17

Overall Mannen Categorie (2 deelnemende teams)
1. Portugal 1
2. Belgium 11 (Stan De Strooper, Ins en Sebe De Troetsel, Klaas Mertens, Tijl De Bock): Moving Baasrode vzw

Mannenteams EK 17

Ook op het European Youth Tournament (EYT) teams sprongen onze beloften de pannen van het dak!
EYT teams (12-14j):

Overall Open Categorie (6 deelnemende teams):
1. Belgium 26 (Benjamin Van Hecke, Britt Meskens, Ella Menten, Rune Vierendeels, Too Maddalena): Moving Baasrode vzw
2. Belgium 27 (Dries Coelmont, Laurine Haes, Elise Vervloet, Janne Van Lommel): Skip Up Edegem
3. Belgium 30 (César Van Steenhuyse , Jelle Stappers , Nina Maelbrancke , Hanne Van Biervliet): Rope Skipping Oostende vzw
4. Belgium 29 (Zoe Dhondt , Jelle Desmet, Rune Maryns, Elias Lammens, Kobe Caryn): Recrean Skippers vzw Oudenaarde
5. Belgium 28 (Siebe Cooreman, Lotte Lauwers, Leeni Marchand, Ine Klinckaert, Silke Van Keer): Moving Baasrode vzw

EYT Open teams 17

Overall Meisjes Categorie (18 deelnemende teams):
1. Belgium 23 (Lise De Spiegeleer, Julie De Visscher, Emma Sybout, Louise Declercq): Recrean Skippers Oudenaarde
2. Belgium 24 (Fran Matthijs, Janne Van Gansbeke, Marie Van Waeyenberge, Iefke Rokegem, Bélèn De Smet): Locomotion Zottegem
3. Belgium 21 (Anna Kestens, Margaux Mortier, Mila Smout, Fien Leplae): Rom Skippers Mechelen
4. Belgium 25 (Lisse Vervoort, Emilie Jacobs, Maite Peeters, Anthe Loos, Youna Ausloos): Skippies Bierbeek
6. Belgium 22 (Hanne Saey, Julchen De Bondt, Oceanie Foubert, Jana Nelis): XL Rope & Dance Zele

EYT Meisjes teams 17

Overall Jongens Categorie (2 deelnemende teams):
1. Portugal 23
2. Belgium 20 (Jonas Vogelaers, Ewoud Maelfeyt, Matteo Hamal, Jytse Peeters, Mik Fias): Jump Up Kortenberg

EYT Jongens teams 17

Na de mooie resultaten van onze skippers in de teamcompetities, was het vrijdag 28 juli de beurt aan de individuele wedstrijdskippers. Zowel onze beloften (12-14j) als de 15+ jarigen kwamen in actie in Braga, Portugal. Bekijk hier de resultaten.

 

Voorafgaand aan beide competities kwamen ook 30 skippers in actie op het European Open Tournament (EOT) teams.
EOT teams (15+):

Overall Open categorie (6 deelnemende teams):
1. Belgium 36 (Lowie Bouvijn, Jef Vandecasteele, Elke Verhasselt, Rani Coppejans, Henri Boone): RSC The Handles Deinze
2. Belgium 34 (Anaite Vandenhole, Matthias Hiele, Frauke Vervaeke, Hanna De Baets, Joska Lauweryns): Recrean Skippers vzw Oudenaarde
3. Belgium 35 (Maarten Huybrechts, Sofie Nackaerts, Tine Reynaers, Stef Herregods, Conor Turley): Skippies Bierbeek

Overall Vrouwen Categorie (10 deelnemende teams):
1. Belgium 31 (Maxime Meskens, Lisa Tieleman, Morgane Huyge, Nicky Stassijns, Anse De Meulenaer): Moving Baasrode vzw
2. Belgium 32 (Marie Vijverman, Evelien Bracke, Luna De Vlam, Laura Vermeulen, Hellen Vermeulen): XL Rope & Dance Zele
3. Germany 32


Proficiat aan alle deelnemers en hun coaches!